Home > HOMEPAGE HOT POSTS > Σαν σήμερα: 17/10/2017 Ακόμα βάζουν γκολ στην Maribor οι Reds (Vid)

Σαν σήμερα: 17/10/2017 Ακόμα βάζουν γκολ στην Maribor οι Reds (Vid)

Σαν σήμερα οι Reds του Jurgen Klopp θα σκορπίσουν την Maribor στην Σλοβενία με 7-0, σε παιχνίδι της φάσης των Ομίλων του Champions League.

Οι Κόκκινοι θα ανοίξουν το σκορ με τον Bobby Firmino στο 4′, για να διπλασιάσει τα τέρματα των Reds o Phillipe Coutinho στο 13′. Ο Mo Salah με δύο δικά του γκολ στο 19′ & 39′, θα ολοκληρώσει το σκορ για το πρώτο ημίχρονο.

Ασταμάτητοι οι Reds και στο δεύτερο ημίχρονο, θα κάνουν τα γκολ τους 5 με τον Bobby Firmino στο 54′, για να έρθει η σειρά του Oxlade-Chamberlain να χρησθεί σκόρερ στο 86′, που ήταν και το 1ο του με τη Κόκκινη φανέλα.

Το πάρτυ των γκολ θα ολοκληρώσει ο Trent Alexander-Arnold στο 90′. Την πανδαισία των γκολ των Reds απόλαυσαν 12.506 θεατές, με διαιτητή της συνάντησης τον V. Kassai από την Ουγγαρία.

Παρακάτω μπορείτε να απολαύσετε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ της αναμέτρησης:

Σαν σήμερα: 17/10/2017 Ακόμα βάζουν γκολ στην Maribor οι Reds