Home > HOMEPAGE HOT POSTS > Έφυγε με το διπλό από τη Σκωτία η U18

Έφυγε με το διπλό από τη Σκωτία η U18

Άνετη επικράτηση επί των Rangers πέτυχε η U18 του Steven Gerrard. H ομάδα των Rangers είχε κάποιες απουσίες ωστόσο η εμφάνιση των παικτών του Steven Gerrard ήταν απλά πολύ καλή για να πάρει κάτι λιγότερο από τη νίκη στη φιλική αναμέτρηση.

Οι Reds προηγήθηκαν με πέναλτι του Adam Lewis ενώ ο Matthew Shields ισοφάρισε για την ομάδα της Γλασκώβης. Ο Adekanye νίκησε αργότερα τον Adams για να δώσει ξανά προβάδισμα στους Άγγλους στο ημίχρονο. Ο Millar λίγό μετά τα 60 λεπτά έκανε το 3-1 και λίγο αργότερα η Liverpool έμεινε με 10 παίκτες λόγω της αποβολής του Johnston για καθυστερημένο μαρκάρισμα. Αμέσως μετά την αποβολή όμως ο Camacho τελείωσε εξαιρετικά μία πολύ όμορφη κόντρα επίθεση για να κάνει το 1-4.