Home > HOMEPAGE HOT POSTS > Σκόραρε ο Firmino στην ισοπαλία της Βραζιλίας με την Σενεγάλη! (vid)

Σκόραρε ο Firmino στην ισοπαλία της Βραζιλίας με την Σενεγάλη! (vid)

Αντιμέτωποι για πρώτη φορά τέθηκαν στην Σιγκαπούρη οι Bobby Firmino και Sadio Mane, καθώς η Βραζιλία αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1 κόντρα στην Σενεγάλη για φιλική αναμέτρηση.

Οι επιθετικοί της ομάδα μας ξεκίνησαν βασικοί στο ματς και ο Bobby μάλιστα σκόραρε με εκπληκτικό το πρώτο τέρμα της συνάντησης στο 9′. Το 1-0 παρέμεινε μέχρι τις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, όταν ο Famara Diedhiou μετέτρεψε σε γκολ το πέναλτι που κέρδισε ο Sadio Mane.

Το 1-1 ήταν και το τελικό αποτέλεσμα του αγώνα με τον Firmino να αγωνίζεται για 60 λεπτά, τον Sadio Mane να βγάζει και τα 90 λεπτά και τον Fabinho να μην χρησιμοποιείται από τον Tite.