Home > HOMEPAGE HOT POSTS > 90 λεπτά και clean sheet ο Alisson, 5 ο Fabinho, στον πάγκο ο Firmino

90 λεπτά και clean sheet ο Alisson, 5 ο Fabinho, στον πάγκο ο Firmino

Ευρεία νίκη επί της Βενεζουέλας πέτυχε χθες η εθνική Βραζιλίας, επικρατώντας με 3-0 και με τον Alisson να προστατεύει επιτυχώς το τέρμα της.

Η Selecao κέρδισε χάρη στα γκολ των Marquinhos, Neymar και Gabriel Barbosa, στα πλαίσια της πρώτης αγωνιστικής του δεύτερου ομίλου του Copa America.

O τερματοφύλακας της Liverpool προτιμήθηκε από τον Ederson Moraes και κατέγραψε άλλο ένα clean sheet.

Ο Fabinho πήρε στο 85ο λεπτό τη θέση του Fred της Manchester United, ενώ τέλος ο Bobby Firmino έμεινε στον πάγκο του Tite.

Το επόμενο παιχνίδι της Βραζιλίας για το Copa America είναι αυτό εναντίον του Περού την Πέμπτη το βράδυ.

Βασικός χθες για τη Βραζιλία ο Alisson, αλλαγή μπήκε ο Fabinho, στον πάγκο ο Firmino.