Home > HOMEPAGE HOT POSTS > Έβαλε 6 η Under 23! Σκόραρε ο Brewster, έπαιξαν Ox και Gomez

Έβαλε 6 η Under 23! Σκόραρε ο Brewster, έπαιξαν Ox και Gomez

Αγώνα για το πρωτάθλημα της Premier League 2 είχε σήμερα το μεσημέρι η Under 23 της Liverpool και επικράτησε με το εμφατικό 0-6 της αντίστοιχης ομάδας της Leicester στο King Power Stadium με μια καταπλικτική εμφάνιση!

Ο Joe Gomez επέστρεψε στη δράση μετά τον Δεκέμβρη, ο Alex Oxlade-Chamberlain ξεκίνησε βασικός και αγωνίστηκε για 45 λεπτά, ένα ημίχρονο δηλαδή και ο Rhian Brewster έπαιξε και φυσικά σκόραρε ξανά, όπως συνηθίζει. Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποιήσε και ο Rafa Camacho, ο οποίος σκόραρε 3 τέρματα και έδωσε διαστάσεις θριάμβου στη νίκη των Reds.

Τον δρόμο προς τα δίχτυα βρήκε και ο Ben Woodburn, ο οποίος δείχνει σιγά σιγά να βρίσκει τα πατήματά του. Ο Jones σημείωσε το άλλο γκολ της Liverpool.

Ο Gomez παρέμεινε στον αγωνιστικό χώρο για 61 λεπτά και ο Brewster για 74.